Bestuur
Voorzitter Jeroen Pruissen 06-21282481 bestuur@dai-ippo.nl
Penningmeester Thijn de Groot penningmeester@dai-ippo.nl
Secretariaat Elise Rutten secretariaat@dai-ippo.nl
Algemeen bestuurslid Gerard Klokgieters webmaster@dai-ippo.nl
Algemeen bestuurslid Vacature
Activiteitencommissie Vacature
Wedstrijdcommissie Cor van der Heijden 0413-477634 wedstrijdcommissie@dai-ippo.nl
Wedstrijdcommissie Patricia Foolen wedstrijdcommissie@dai-ippo.nl
Trainer Cor van der Heijden 0413-477634 trainers@dai-ippo.nl
Trainer Abba Coly trainers@dai-ippo.nl
Trainer Ellen Dekkers trainers@dai-ippo.nl
Vrijwilliger Meri-An Kastelijn vrijwilligers@dai-ippo.nl
Webmaster Gerard Klokgieters webmaster@dai-ippo.nl

Vacatures!

Wij zijn altijd op zoek naar vrijwilligers die ons willen helpen. Voor diverse functies staan vacatures open.
Heb je interesse? Neem dan contact met ons op of stuur een e-mail naar bestuur@dai-ippo.nl.
Alle hulp is van harte welkom.

Sporthal de Kienehoef

De dojo bevindt zich in de Sporthal de Kienehoef.

Frederikstraat 41
5491 JT Sint-Oedenrode
T: +32 (0)413 475 909

Plan mijn route